İpek İnşaat Logo
01 / 0

KURUMSAL

Tarihçe

1993 yılında kurulmuş olan İpek&Petek A.Ş., gerçekleştirdiği uzmanlık gerektiren, yüksek kaliteli ve başarılı projeleri sayesinde sektöründe ayrıcalıklı bir konuma gelmiştir. Uzman çekirdek kadrosu, taşeron firmaları ile uyumlu çalışması her zaman kendisini tercih edilen bir firma konumuna taşımıştır.

İpek&Petek A.Ş., mimarlık atölyesi, inşaat, elektrik ve mekanik mühendisliği birimlerinin ortak çalışması ile ileri teknoloji ve özel işçilik gerektiren binalardan, genel inşaat ve altyapı işlerine kadar geniş yelpazede anahtar teslim hizmet vermektedir.

Maliyet – Zaman – Kalite üçlüsünü her işinde ilke edinmiş olan İpek&Petek A.Ş ; Mimarları, tasarımcıları teknik kadrosu ve danışmanları ile doğaya duyarlı , estetik ve teknolojik yapılara imza atmıştır. Minimum zamanda optimum projeler ortaya çıkarmış ve bu süreçte kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Tecrübe, vizyon ve ilkeleri ile tüm projelerinden tam not almış , bu sayede geleceğe emin adımlarla ilerlemeye ve kalite çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.

Bize Ulaşın

iletişim
T: 0212 269 85 15-16-17
F: 0 212 269 85 18
E: [email protected]
A: İpek&Petek A.Ş.
Levent Mah. Sülün Sok. No:15
Beşiktaş / İstanbul
Teşekkür Ederiz. Mesajınız iletilmiştir ilgili departmanımız size dönecektir...
Üzgünüz, bir sorun çıktı lütfen tekrar deneyin.