İpek İnşaat Logo
01 / 0

KURUMSAL

Kurucu Mesajı

Kuruluşumuzdan beri 27 sene içersinde üçüncü kez kaleme aldığım Kurucu Mesajı aslında değişimin ve gelişimin kaçınılmaz olduğunun göstergesidir. Önem verdiğimiz konular arasında olan değişim ve gelişimin, İpek&Petek A.Ş bünyesinde nasıl bir yol izlediğini sizlerle paylaşmak isterim.

Bir inşaat şirketi olarak önem verdiğimiz ilkeler; işi süresinde bitirmek, doğru detay ve imalatı gerçekleştirmek ve maliyet hesaplarını noktasal yapmaktı. Özet ile ilk on senemizde, kaliteden ödün vermeden, müşteriyi ve yatırımcıyı memnun etmek üzerine çalıştık.

Şirket olarak bu unsurları hala muhafaza ediyoruz. Seneler geçse de prensiplerimizden ödün vermedik hatta üstüne eklemeler yaptık. 27 sene içerisinde hem ekibimizi büyüttük hem de inşaat piyasasında edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile farklı sektörlere giriş yaptık.

KentPlus Ataşehir, KentPlus Kartal ve Divan Bomonti gurur duyduğumuz projeler oldu; çünkü, projelerimiz sadece konut değil, birer değer yarattılar. Hedeflediğimiz müşteri memnuniyetine ulaşmış olmanın verdiği mutluluk ile, değerini 3 katına çıkarmış projeler olduğundan, doğru yolda olduğumuzun geri bildirimini aldık. 

Daha sonrasında yaptığımız yatırımlara gelirse, KentÇarşı, Vakıf İpek Han ve Sentire Otel ile hizmet sektörüne giriş yapmış olduk. Şuan geldiğimiz noktada ise yine müşteri odaklı; ama, hizmet unsurlarını ön plana aldık. Müşteriye sunduğumuz ürünlerde araştırma ve geliştirme çalışmalarından öte bir felsefe yatmaktadır. Bu felsefenin içinde tecrübemizde olan farklı disiplinleri bir araya getirerek zengin olduğunu düşündüğümüz ürünler ortaya çıkarıyoruz. Biz bu hikayeyi yazarken hem müşteriyi dinliyoruz hem de ekibimizin tecrübelerinden faydalanıyoruz.

Bundan sonraki süreçte şirket bünyemizde keyifli çalışma alanları sağlamaya devam ederek müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz. Tek başıma çıktığımın yolculukta, bugün bir aile olmanın gurunu paylaşmaktayız. Yavaş adımlarla ve bilimsel tekniklerle piyasada var olmaya kararlıyız.

Sevgiler,
Yakup Eyüboğlu

Bize Ulaşın

iletişim
T: 0212 269 85 15-16-17
F: 0 212 269 85 18
E: [email protected]
A: İpek&Petek A.Ş.
Levent Mah. Sülün Sok. No:15
Beşiktaş / İstanbul
Teşekkür Ederiz. Mesajınız iletilmiştir ilgili departmanımız size dönecektir...
Üzgünüz, bir sorun çıktı lütfen tekrar deneyin.